Evden Eve Nakliyat İzmir

Bayraklı Ofis
logo
-
  • 0232 363 29 35

  • 0530 528 56 15

  • Bayraklı İzmir
  • Aliya İzzet Begoviç Cad No: 34/H

  • 7 Gün / 24 Saat
  • Hafta içi ve hafta sonuTeklif İsteyin

Evden eve nakliye ve taşımacılık işleriniz için lütfen bizden teklif isteyin

TEKLİF İSTE

Banka Taşımacılığı

Taşımacılık hizmetlerinde sahip olunması zorunlu kılınan K1 ve K3 belgesine sahip olan şirketimiz İzmir Tutku Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Sunduğu tüm hizmetlerde kalite ve güvenliği ön planda tutmayı prensip haline getirmiş olan şirketimiz, hizmet sunumlarına banka taşımacılığını aynı kalite standartları çerçevesinde eklemiş bulunmaktadır.

Banka Taşımacılığı hizmet sunumlarında, talep edilmesi halinde, öncelik ile ilgili banka şubesine bir keşif yapılması maksadı ile ekspertiz olarak adlandırılan personelimiz gönderilmektedir. İlgili banka şubesinde bulunan ve taşınması talep edilen tüm malzemeleri inceleyen, eşya sahibi yani ilgili banka şubesi personeli ile kısa bir görüşme yapan ekspertizimiz, yaptığı incelemenin arkasından işletmemize gelerek durum toplantısı organize etmekte ve gerçekleştirilen bu toplantıda taşıma esnasında uygulanabilecek usul ve esaslar belirlenmektedir. Ana hatları ile şekillenen taşıma hizmeti toplantısının ardından, ilgili banka şubesine taşıma işleminde bizzat bulunacak, konusunda deneyimli bir ekip arkadaşımız gönderilmektedir.

Ekip arkadaşımız taşınması talep edilen, bilgisayardan monitöre, personel çalışma masalarından koltuklarına, misafir koltuklarından bekleme koltuklarına, vezne bankolarından para çekme makinelerine ve aksesuarlardan para kasalarına kadar tüm malzemelerin taşıma konumuna hazır hale getirilmesini sağlayacak incelemeleri yapmakta ve her bir malzeme için uygun ambalajlama tekniğini belirlemektedir. Uzman personelimiz tarafından yapılan bu belirleme etüt çalışması olarak nitelendirilmektedir.

Hazırlanan etüt çalışması, ilgili banka personeli ile birlikte incelenmekte ve banka personelinin onayının alınmasına müteakip yetkilendirilmiş uzman personelimiz ile taşıma talebinde bulunan banka personeli arasında tüm hususları kapsayan bir sözleşme imzalanmaktadır. Taraflarca karşılıklı olarak imza altına alınan bu sözleşmenin ardından taşıma işleminin başlanılması hazır duruma gelmiştir.

Uzman personelimiz sözleşmenin bir suretini bankaya bırakarak işletmemize geri gelmektedir. Taşınacak eşyanın cinsi ve hacmini belirleyen personelimizin şirketimize gelmesinden sonra, İzmir Tutku Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık olarak bünyemizde bulunan modern ve yeterli taşıma hacmine sahip araçlarımız arasından bahse konu taşıma işlemi için en uygun olacak araç belirlenmekte ve taşıma işlemi için ilgili banka şubesine gerekli personel ve ekipmanlar ile birlikte gönderilmektedir.