Evden Eve Nakliyat İzmir

Bayraklı Ofis
logo
-
  • 0232 363 29 35

  • 0530 528 56 15

  • Bayraklı İzmir
  • Aliya İzzet Begoviç Cad No: 34/H

  • 7 Gün / 24 Saat
  • Hafta içi ve hafta sonuTeklif İsteyin

Evden eve nakliye ve taşımacılık işleriniz için lütfen bizden teklif isteyin

TEKLİF İSTE

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı hizmetinin sunulacağı bölgeye gönderilen araç ve personelimiz, sağlık personelinin kontrollünde ve koordinesinde, ambalajlama işlemlerine başlamaktadır. Her cins malzeme için özellikleri doğrultusunda uygun nitelikte ambalajlama işlemi yapılmaktadır.

Tıbbi cihaz ve gereçlerin demonte işlemlerinin olması durumunda, personelimiz yine sağlık personelinin koordinesinde uzman bir şekilde demonte işlemlerini gerçekleştirmektedir. Demontesi yapılan her cihazın ambalajlama işlemleri sağlıklı bir şekilde yapılmakta ve gerekmesi halinde olası karışıklığa meydan vermemek için ambalajlar üzerine numaralandırma yapılmaktadır.

Aynı işlem hastanede bulunan tüm mobilya aksamları içinde geçerlidir. Tıbbi özellik taşıyan ilaç ya da ilaç uygulamasına yönelik cihazlar kesinlik ile diğer taşınacak malzemeler ile aynı ortama konulmamakta ve taşınmalarına maksimum düzeyde özen gösterilmektedir. Tüm demontaj ve ambalaj işlerinin tamamlanmasına müteakip, taşınacak malzemeler teknik özelliklere sahip taşıma ve kaldırma araçlarının da yardımı ile nakliye aracına yüklenmektedir.

Şirketimiz tarafından sunulan Hastane Taşımacılığı hizmetinde, sigorta işlemleri uygulanacağından gerek yükleme, gerek nakliye, gerek ise indirme esnasında meydana gelebilecek hasarlar, sigorta şirketinin sorumluluğunda olacaktır.

İzmir Tutku Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık her ne kadar kurulduğu günden bu yana yaptığı tüm hizmet sunumlarında olumsuz bir durum ile karşılaşmamış olsa da, bu tip işlemlerin her iki taraf açısından da arz ettiği önemin farkındadır.

Titizlik içerisinde yüklenerek sevkiyat sağlanan malzemelerin aynı koşullar çerçevesinde boşaltma ve montaj işlemleri de işletmemiz tarafından gerçekleştirilmektedir.