Evden Eve Nakliyat İzmir

Bayraklı Ofis
logo
-
  • 0232 363 29 35

  • 0530 528 56 15

  • Bayraklı İzmir
  • Aliya İzzet Begoviç Cad No: 34/H

  • 7 Gün / 24 Saat
  • Hafta içi ve hafta sonuTeklif İsteyin

Evden eve nakliye ve taşımacılık işleriniz için lütfen bizden teklif isteyin

TEKLİF İSTE

Konteyner Taşımacılığı

Kurulduğu tarihten günümüze kadar taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren İzmir Tutku Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık diğer tüm hizmet sunumlarında olduğu gibi, Konteyner Taşımacılığı hizmet sunumunda da sektördeki yerini almış durumdadır. Konteyner Taşımacılığı sunumunda da diğer alanlarda olduğu gibi kaliteli ve güvenli hizmet ilkelerinin uygulanması temel hedefimizdir.

Konteyner Taşımacılığı hizmeti talebi alan işletmemiz, taşınacak malzemenin bulunduğu ortama, üretim tesisine ya da liman veya hava alanına ekspertiz olarak isimlendirilen personelimizi göndermektedir. Ekspertiz olarak adlandırılan bu personelimizin yapacağı ilk çalışma, taşınacak olan konteynerin ebatlarının ve tonajının belirlenmesi olmaktadır. Taşınacak Konteyner cinsine göre uygun araç belirlenmesi açısından bu ön çalışma büyük önem arz etmektedir.

Çünkü normal bir aracın arkasına yüklenemeyecek ebatta olan, ya da bir araç ile iki konteyner taşınması planlanan durumlarda, trafik kuralları açısından gerekli izin ve tedbirlerin alınması gerekmektedir. Ekspertizin yapacağı çalışma neticesinde bir etüt raporu tanzim edilecektir. Konteyner Taşımacılığı hizmeti almak isteyen kişi ya da kuruluşlar ile ekspertiz arasında karşılıklı olarak yapılan görüş alış verişleri neticesinde tanzim edilen etüt raporunda, taşınacak konteynerin cinsi, tonajı, ebatları gibi bilgiler ve taşıma esnasında uygulanacak yöntemler ve taşıma şartları belirtilmektedir.

Tanzim edilen ve ön çalışma niteliği taşıyan bu raporun, bir sureti Konteyner Taşımacılığı hizmet sunumu almak isteyen kişi ya da kuruluşlarda, diğer sureti ise, işletmemizde bulunacaktır.

Ekspertiz olarak adlandırılan personelimizin de katılımı ile işletmemizde bahse konu taşımacılıkta uygulanacak hareket tarzlarının ve kullanılacak araç ve gereçler ile ihtiyaç duyulan nakliye aracının belirlenmesi maksadı ile bir toplantı icra edilecektir.

Bu toplantı neticesinde alınan kararlar doğrultusunda, Konteyner Taşımacılığı hizmet sunumu almak isteyen kişi ya da kuruluşlar ile tekrar irtibata geçilecek ve müsait oldukları bir anda sözleşme yapılmak üzere bir organizasyon gerçekleştirilecektir.