Evden Eve Nakliyat İzmir

Bayraklı Ofis
logo
-
  • 0232 363 29 35

  • 0530 528 56 15

  • Bayraklı İzmir
  • Aliya İzzet Begoviç Cad No: 34/H

  • 7 Gün / 24 Saat
  • Hafta içi ve hafta sonuTeklif İsteyin

Evden eve nakliye ve taşımacılık işleriniz için lütfen bizden teklif isteyin

TEKLİF İSTE

Kurumsal Taşımacılık

Evden eve kurumsal olarak taşıma işlerinde güvenilir,sorunsuz ve uygun fiyat koşullarıyla çalışacak firmalar arasında İzmir’de önde gelen bir firmayız. Firmamız evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, iş yeri, banka taşıma alanında aranan bir firmadır. Kurumsal taşımacılık konusunda isteklerinize cevap verebilecek bir firmayız.

Taşıma işinde çalışan personelimiz çok uzun zamandır bu işte çalışmış elemanlardır. Eşya nasıl paketlenir ? Paketlenen eşya nasıl taşınır? Eşyalar nasıl araçlara konulur ? Asansörlü evden eve taşıma nasıl olur ? gibi soruların cevaplarını kısa olarak sizlere aktarmak istiyoruz.

Öncelikle nakliye şirketimizle çalışmak istediğinizde elemanlarımız eşyanızın büyüklüğüne göre araç ayarlayacak. Eşyalarınız sigortalanarak olabilecek muhtemel kazalarda sigorta şirketi tarafından zarar giderilecek. Ücretsiz expertiz hizmeti sağlanacaktır. Taşınma günü belirlendikten sonra elemanlarımız binanın fiziki şartlarına göre taşıma durumunu belirleyeceklerdir.

Son yıllarda kullandığımız taşınma sistemlerinden biri de asansörlü evden eve taşımadır. Bu taşıma işlemlerinde eşyalar daha rahat bir şekilde taşıma araçlarına indiriliyor. Hem de taşınma işi daha hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

Değerli olan ( takı, ziynet ) gibi eşyalarınızı ayırdıktan sonra elemanlarımız eşyaların ambalajlama ve paketleme işlemlerine geçecekler. Büyük olan mobilya ya da dolap türü eşyalarınız mobilya ustamız tarafından sökülerek parçalara ayrılacak. Paketlenip taşınacaktır.

Eşya taşıma araçlarımız her eşya taşıma bittikten sonra içerisi hijyenik temizlenmektedir. Bu sebepten ötürü eşyalarınız tozlanması yada kirlenmesi gibi sorun ortaya çıkmamaktadır.

Ev taşımaya karar verdiğinizde nakliyat firması bulduğunuzda mutlaka bütün aklınızda olanları sorun. Özellikle sigorta poliçesinde olan koşullarla göz atın. Sigorta ile ilgili bütün sorularınızı sorun. Eşyalarınız taşınma sırasında herhangi bir sebepten ötürü zarar gelirse hangi sigorta ne kadar zararı karşılıyor. Tam olarak bilgi sahibi olun.