Evden Eve Nakliyat İzmir

Bayraklı Ofis
logo
-
  • 0232 363 29 35

  • 0530 528 56 15

  • Bayraklı İzmir
  • Aliya İzzet Begoviç Cad No: 34/H

  • 7 Gün / 24 Saat
  • Hafta içi ve hafta sonuTeklif İsteyin

Evden eve nakliye ve taşımacılık işleriniz için lütfen bizden teklif isteyin

TEKLİF İSTE

Üniversite Taşımacılığı

Taşımacılık sektöründe yetkili kılınan şirketlerin bulundurmak zorunda olduğu K1 ve K3 belgelerine sahip işletmemiz tarafından, Üniversite Taşımacılığı hizmetleri sağlıklı, kaliteli ve güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir. Üniversite Taşımacılığı hizmeti talep edilmesi durumunda, şirketimiz tarafından öncelik ile kampus alanına ekspertiz olarak isimlendirdiğimiz personelimiz gönderilmektedir.

Ekspertiz olarak görevlendirdiğimiz personelimizin kampusde bulunma amacı, taşınılması düşünülen kurumun demirbaşları hakkında gerekli incelemeleri yapmak ve bir yol haritası belirlemektir. Ekspertizimiz yapacağı çalışmalarda öğretim görevlileri ya da kurum yetkilileri ile müşterek hareket etmektedir. Bu çalışma; taşınması planlanan tüm bina ve tesisleri, bina ve tesislerde bulunan tüm araç, gereç, cihaz ve mobilya aksamlarını, bu mobilya aksamlarının montaj ve demontaj işlemlerini, öncelik sırası taleplerini ve hassasiyet arz eden malzemelerin tespitini kapsamaktadır.

Eğitim görevlileri ya da kurum yetkilileri ile birlikte ekspertiz çalışmalarını tamamlayan personelimiz bir rapor tanzim etmekte ve bu raporun kurum yetkilileri tarafından onaylanmasına müteakip işletmemize geri dönmektedir.

İzmir Tutku Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık olarak taşımacılık hizmet sunumlarına gösterdiğimiz özen nedeni ile talep edilen Üniversite Taşımacılığı hakkında, ekspertizimizin hazırladığı rapor doğrultusunda bir toplantı organize etmekteyiz.

Bu toplantıda ekspertizimizin belirlediği noktalar değerlendirilmekte ve taşıma şekil ve usulleri tespit edilmektedir.

Gerçekleştirilen bu toplantının ardından vakit kaybetmeden kampus alanına montaj ve demontaj işlemlerini ve ambalajlama işlemlerini yapacak firmamız adına yetkilendirilmiş uzman bir personel gönderilmektedir.